specjalizujemy się w kompleksowej budowie i montażu szklarni oraz bloków foliowych, nowych i używanych. Realizujemy zlecenia w Polsce i za granicą.

Prosty montaż konstrukcji

img

Na szczególną uwagę zasługuje łatwość montażu naszych konstrukcji. Państwa ekipa montażowa otrzyma kompletną instrukcję montażu, dzięki której będzie mogła przejść bezproblemowo przez każdy etap Państwa projektu.

img

Wszystkie części i elementy są ponumerowane; ponadto, gdyby zaistniała taka konieczność, oddajemy do dyspozycji ekipy montującej wyspecjalizowanego technika na każdym etapie projektu.

Zamów technika

Szklarnie z plastiku

Konstrukcje stalowe galwanizowane na gorąco według europejskiej normy EN 10142 oraz standardzie jakości DX51 + Z275NA, o cynkowej powłoce grubości 60-80 mikronów.

Szklarnie dostosowane do każdego rodzaju klimatu i upraw.

img

Technologia dostosowana do klimatu każdego kraju w celu osiągnięcia doskonałego rozwiązania dzięki połączeniu trzech kluczowych czynników: wydajności, jakości upraw i oszczędności energii.

img

Konstrukcje magazynowe oraz do innych specjalnych zastosowań. Państwa ekipa montażowa otrzyma kompletną instrukcję montażu, dzięki której będzie mogła przejść bezproblemowo przez każdy etap projektu.

Szklarnie ze szkła

Właściwości szkła sprawiają, że działa ono doskonale jako w pełni nieprzemakalny doskonały izolator. Ponadto jego przejrzystość pozwala na optymalny przepływ światła, zwiększając wydajność oraz jakość upraw.

img

Szklarnie ze szkła wykorzystujące najnowsze technologie w celu wykorzystania światła na obszarach o niskim stopniu nasłonecznienia.

img

Szkło to materiał o długiej trwałości. Jest w stanie przetrwać niekorzystne warunki pogodowe bez pogorszenia przezroczystości.

Ogrzewanie

Systemy ogrzewania z możliwością kontroli zaworu mieszającego zarówno przy wykorzystaniu kotłów, jak i alternatywnych źródeł (termalne, kogeneracyjne).

Systemy grzewcze z zastosowaniem rur metalowych, z polietylenu falistego, aerotermiczne, itp. zawsze zgodne z potrzebami Państwa instalacji i upraw.

img

Ogrzewanie powietrzem
Gama nagrzewnic bezpośrednich i pośrednich oscyluje w przedziale od 45.000 do 300.000 kcal/godz. z palnikiem gazowym i na olej opałowy. Wentylatory helikoidalne lub wirowe z możliwością podłączenia do systemu rur rozprowadzających ciepło.

img

Sztuczne oświetlenie
Oświetlenie asymilacyjne dla roślin, jak też do pracy w hali produkcyjnej, oświetlenie zewnętrzne, itp. zawsze dostosowanego do Państwa potrzeb.

Siatka cieniująca

Ekonomiczne instalacje o strukturze ze stali galwanizowanej do różnorodnego zastosowania.

img

Trzy podstawowowe typy pokryć dachowych: folia polietylenowa, siatka przeciw owadom i/lub przeciw gradobiciu oraz siatka cieniująca.

img

Konstrukcja ochronna. Standardowe wymiary. Tania struktura idealna do zapewnienia ochrony upraw.

Automatyka

Systemy automatyki Iberned pozwalają na kontrolę i ochronę działań systemów szklarni: Nawadniania, Zamgławiania, Chłodzenia, Ogrzewania itp.

Kompaktowa gama scentralizowanych i/lub modularnych rozdzielnic.

img

System Iber2 K zapewni automatyczną i programowalną kontrolę nad różnymi systemami zainstalowanymi w Państwa szklarni w zależności od warunków środowiska wewnętrznego, jak też od warunków meteorologicznych czy innych warunków zewnętrznych. Możliwość kontroli wielu sekcji klimatycznych lub Centralnego Zarządzania z komputera osobistego.

Pobierz katalog

Motoreduktory

Szeroka gama motoreduktorów do zastosowania w rolnictwie, które zaspokoją wszelkie potrzeby związane z mechaniką i/lub systemami zamontowanymi w Państwa szklarni. Napięcie DC, jak i AC, przystosowane do każdego rynku.

img

Wentylacja
Duża różnorodność systemów w celu dostosowania do Państwa potrzeb, zarówno jeśli chodzi o wentylatory jak i o ekstraktory szeroko-przepływowe.

img

Systemy zamgławiania i chłodzenia
Systemy chłodzące i nawilżające Państwa uprawy będą miały doskonałe warunki do optymalnego rozwoju.

Systemy wspomagające

Wózki, platformy, systemy wielofunkcyjne, opryskiwacze, traktory elektryczne, traktory na olej napędowy, do załadunku i transportu urządzeń wielofunkcyjnych.

Zaprojektowane do wszelkiego rodzaju prac w rolnictwie. Dostosowane do niestabilnych terenów lub systemów wykorzystujących rury grzewcze do przemieszczania się.

img

Agregaty prądotwórcze niezastąpione przy projektach z zastosowaniem wysokiej technologii jako ochrona przed możliwymi przerwami w dostawie energii elektrycznej lub tam, gdzie nie może być doprowadzona.

img

Akcesoria i elementy uzupełniające do instalacji różnych systemów napędowych w szklarni (okna, kurtyny termiczne, itp.) oraz do pomocy przy uprawach (wieszaki, haczyki, pierścienie, itp.)

Systemy nawadniające

Systemy polowe, do szklarni, systemy hydroponiczne, zarówno na rynnach podwieszanych, jak i na podłożu, zraszanie i nawadnianie kropelkowe. Stoły i tace, stałe, ruchome lub automatyczne, sortowniki, maszyny pakujące. Dostarczamy wszelkiego rodzaju narzędzia potrzebne do stworzenia pełnej Linii Produkcyjnej.

img

Rynny uprawowe, stoły i substraty
Różnorodne wsparcie dla upraw i substraty dla optymalizacji systemu oraz ponownego wykorzystania wody drenażowej.

img

Hala produkcyjna
Dostarczamy wszelkiego rodzaju maszyny do pakowania gotowego do spożycia produktu końcowego.

Pobierz katalog

Kurtyny termiczne i tkaniny wyściółkowe

Tkaniny polipropylenowe zaprojektowane jako wyściółka dla upraw rolnych, szkółek i ogrodów.

img

Szeroka gama kurtyn energooszczędnych, cieniujących, mieszanych i dla fotosyntezy.

img

Systemy zębatkowe i linkowe z możliwością dostosowania do struktur dowolnego typu.

Rozsadniki

Zapewniamy wszystko co potrzebne na początkowym etapie uprawy roślin: sadzonki, wózki do nawadniania, specjalne struktury, itp.

img
img